Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="6"][spacer]

Prezent ślubny – Nie dawaj Nowożeńcom koperty!

Kiedy zostajemy zaproszeni na ceremonię ślubu oraz przyjęcie weselne i zastanawiamy się nad kwestią jaki prezent ślubny, w pierwszej chwili przychodzi nam na myśl koperta z gotówką. No tak, ale należy przyznać, że jest to rozwiązanie szalenie banalne i okropnie nieoryginalne. Bądźmy szczerzy: to innymi słowy pójście na łatwiznę. Dlatego jednak byłoby dobrze pogłówkować nieco i zastanowić się, co takiego uszczęśliwiłoby Nowożeńców. Wbrew pozorom odpowiedź przychodzi zaskakująco wcześnie. Warto bowiem kupić świeżo upieczonej parze małżonków stylowy obraz!

Rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w latach osiemdziesiątych czy też dziewięćdziesiątych z całą pewnością nie byłaby to zbyt dobra porada. Dlaczego? Niestety mieliśmy wówczas do czynienia z takimi obrazami,  w przypadku których rzadko kiedy można było mówić o dobrej jakości wykonania. Modeli do wyboru było bardzo mało (gdyby spróbować przejść się po mieszkaniach  w jednym tylko wieżowcu z wielkiej płyty, na pewno okazałoby się, że motywy i printy się powtarzają).

Dziś jednak sytuacja prezentuje się już zupełnie inaczej i dekoracje naścienne wykonane są  z wielką dbałością o detale, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych technik www.fototap.pl/obrazy/recznie-malowane. Wiele z nich wygląda dokładnie tak, jak gdyby wisiały w prestiżowej galerii sztuki. Dzięki tysiącom wzorów do wyboru mamy pewność tego, że wybierzemy coś naprawdę wyjątkowego, uszczęśliwiając w stu procentach obdarowane osoby.

Gdzie kupić obraz?

Nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości, że najlepszym tego typu miejscem jest internetowy sklep fototap.pl. Już jakiś czas temu wysunął się on na ścisłe prowadzenie w naszym kraju, konkurencje pozostawiając daleko w tyle. O jego wyjątkowości świadczy z pewnością chociażby to, że jego pracownicy z wielkim zaangażowaniem śledzą aktualne trendy w aranżacji wnętrz i zauważone patenty i pomysły od razu przenoszą na grunt polski. Tym samym gwarantują klientom wszystko to, co najlepsze.

Warto wspomnieć także o cenach, w tym przypadku bowiem najwyższa jakość wykonania jak najbardziej idzie w parze z niedużymi kwotami za zakupy. To dodatkowo motywuje osoby zaproszone na ślub i wesele do poszukiwań idealnego egzemplarza właśnie tutaj. Ponadto każda paczka zostaje w tempie błyskawicznym spakowana (oczywiście odpowiednio się dany obraz zabezpiecza) i dostarczona pod właściwy adres.

Prezent ślubny warto postawić na coś niebanalnego!

Nie od dziś wiadomo, że personalizacji jak najbardziej jest dziś na topie, jeśli chodzi o upominki (i to nie tylko te ślubno-weselne). A przecież zakup Parze Młodej obrazu związanego z jej pasjami czy zainteresowaniami będzie niczym innym, jak tylko przejawem personalizacji! Fani kotów będą szczerze zachwyceni, kiedy otrzymają dzieło przedstawiające mruczące czworonogi, miłośnicy kitesurfingu chętnie powieszą obrazy na ścianę przedstawiający morze pełne fal, natomiast c, którzy ponad wszystko przedkładają aktywność rowerową z pewnością będą usatysfakcjonowani, gdy otrzymają dzieło z ze starym bicyklem w roli głównej.

Gdy któryś  z gości podaruje parze tak wyjątkowy prezent ślubny, może mieć stuprocentową pewność tego, iż pojawi się on w centralnym punkcie wnętrza domu czy mieszkania Nowożeńców, każdego dnia przypominając im o pięknych chwilach i o osobie, która im ten wyjątkowy podarek przekazała.

Rozwiązanie jest zatem proste: zapominamy o kopercie z gotówką, wybieramy odpowiedni model stylowego obrazu, zamawiamy go i…mamy idealne rozwiązanie na ślub i wesele. Tym na pewno uszczęśliwisz Nowożeńców!

Share this article