Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

[spacer][mc4wp_form id="6"][spacer]

Słodkie upominki dla weselnych gości

Zapewne niejedna osoba pamięta jeszcze doskonale przyjęcia weselne z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych, kiedy to gość, gdy opuszczał imprezę nad ranem bądź w późnych godzinach nocnych, otrzymywał od gospodarzy butelkę weselnej wódki. Była to niepisana norma, która tylko czasami nie była respektowana ze względu na to, że Młodzi postanawiali osłodzić życie gościom, dając im po sporym kawałku ciasta.

Trzeba jednak przyznać, że oprócz tych dwóch patentów raczej nie było szans na to, by weselnicy otrzymali coś innego. Dziś jednak sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni, pary zaś wręcz prześcigają się w pomysłach, co też swoim gościom podarować. Dziś zajmiemy się prezentami z gatunku tych słodkich, smacznych, pozwalających osłodzić sobie dzień. Co zatem mogą zabrać weselnicy z Waszego przyjęcia?

Homemade sposobem na smak

Dziś dużym powodzeniem cieszą się te wszystkie słodkie przysmaki, które zostały stworzone w domu. Pamiętajcie zatem o tym iż możecie podarować każdemu z weselnych gości personalizowane słoiczki z pysznym dżemem lub powidłami. Dobrym pomysłem na osłodzenie życia weselników jest także podarowanie im słoika z miodem – jest on nie tylko pyszny i słodki, ale także zdrowy. Pokażecie zatem gościom, że w pełni dbacie o ich dobro.

Jeśli chodzi o inne słodkie upominki, które nierzadko lądują obok winietek na weselnych stołach, bardzo dużym powodzeniem cieszą się od kilku lat ciasteczka z wróżbą. Podobnie ma się rzecz w przypadku niewielkich pudełeczek z cukierkami, migdałami czy też żelami. Na pewno goście będą szczerze zachwyceni takim właśnie słodkim upominkiem.

Możecie również przygotować dla nich personalizowane opakowania z czekoladkami bądź też czekoladą, one natomiast na pewno szczerze zadowolą każdego prawdziwego łasucha. Pamiętajcie, że goście będą jeszcze milej wspominać Wasze przyjęcie weselne, gdy zafundujecie im pyszne słodkości do kawy czy też herbaty.

Jeśli pragniecie, by Wasi całkiem dorosłych weselnych gości poczuli się niczym dzieci, podarujcie im małe opakowania cukierków albo smakowite lizaki czy pianki marshmallow – na pewno taki prezent ich zachwyci i przeniesie do krainy dzieciństwa.

Gdzie szukać porad na temat prezentów dla weselnych gości?

Jest w sieci miejsce, gdzie znajdziecie całe mnóstwo informacji na temat tego, w jaki sposób uhonorować weselników ciekawymi prezentami, jakie kreacje przygotować na ten szczególny dzień, jw. jaki sposób znaleźć fotografa idealnego czy też wymarzony zespól weselny, jakie auto pasowało będzie na ślub w stylu rustykalnym – bez chwili wahania odwiedźcie www.towesele.pl. To kopalnia ślubnych inspiracji dla każdej zakochanej pary!

Share this article